Divadlo nad Bečvou poděkovalo složkám IZS

Divadelní soubor valašskomeziříčského Sokola uvedl v sobotu 19. června 2021 v amfiteátru v zámeckém parku ve Valašském Meziříčí hru Excelentní (zpro)nevěra.
Nápad na netradiční poděkování všem, kteří se zapojili do úspěšného boje s COVID-19, vzešel od členů sokolského souboru a Město Valašské Meziříčí tuto iniciativu plně podpořilo. Po vzájemné domluvě byl program zpřístupněn široké veřejnosti.
V panujících venkovních vysoký teplotách přinesla komediální zápletka v podání ochotníků divákům duševní osvěžení a regeneraci.
Původní prvorepubliková hra, díky drobnému přepracování, nabyla žhavé aktuální současnosti, což potvrzovaly i odezvy z publika během představení.
I samotní herci, kterých většina stála na jevišti poprvé, si své výstupy užívali a tréma nebyla na nikom znát. Nováčci na scéně se dokonce odvážili i ke zpěvu s živým hudebním doprovodem.
Příjemně strávený podvečer v pohodovém souznění herců i diváků znamenají zdar a úspěch prvotního nápadu.
Úsměvy na rtech diváků po představení jsou pro ochotníky z Divadla nad Bečvou obrovským impulzem do další práce.
Pro ty, co letní představení nestihli máme dobrou zprávu! V říjnu 2021 vám ochotníci představení Excelentní (zpro)nevěra nabídnou v opraveném sálu valašskomeziříčské sokolovny.

Termíny budou uvedeny na webu i FB Sokola VM.